RAC03-12SC
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RAC03-12SC
JLCPCB Part #
C7334673
Package
DIP,37.8x23.9mm
Description
1 12V 250mA 3W 76% 90VAC~264VAC DIP,37.8x23.9mm AC-DC Power Modules ROHS