RAC03-15SC
MFR.Part #
RAC03-15SC
JLCPCB Part #
C6164506
Package
DIP,37.8x23.9mm
Description
1 15V 200mA 3W 76% 90VAC~264VAC DIP,37.8x23.9mm AC-DC Power Modules ROHS