R1D-3.33.3/H-R
MFR.Part #
R1D-3.33.3/H-R
JLCPCB Part #
C6960313
Package
SMD-6P,15.2x10.7mm
Description
152mA 1W 2 3.3V 3V~3.6V 3kV 75% SMD-6P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS