RA3-241503D/SMD-R
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RA3-241503D/SMD-R
Description
-40°C ~ 85°C 0.92" L x 0.59" W x 0.33" H (23.4mm x 15.0mm x 8.5mm) 100mA,500mA 15V 16-SMD module, 6 leads 2 21.6V 26.4V 3 W 3V 5.2 kV 80% ITE (Commercial) Isolation module Surface Mount - Power Module/Power Supply ROHS