RA3-241505D/SMD-R
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RA3-241505D/SMD-R
JLCPCB Part #
C5716909
Package
SMD-6P,23.4x15mm
Description
2 21.6V~26.4V 5.2kV 5V、15V SMD-6P,23.4x15mm Isolated Power Modules ROHS