R24P15S/R8
MFR.Part #
R24P15S/R8
JLCPCB Part #
C6163531
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1 15V 1W 21.6V~26.4V 66mA 83% 8kV SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS