R24P15D/R8
MFR.Part #
R24P15D/R8
JLCPCB Part #
C5854358
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
15V 1W 2 21.6V~26.4V 33mA 83% 8kV SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS