REC3.5-4812DRW/R10/A/CTRL
Extended
MFR.Part #
REC3.5-4812DRW/R10/A/CTRL
JLCPCB Part #
C6379663
Package
DIP,32x20.3mm
Description
10kV 12V 145mA 2 3.5W 36V~75V 83% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS