R24P12S/R8
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R24P12S/R8
JLCPCB Part #
C5716078
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1 12V 1W 21.6V~26.4V 82% 84mA 8kV SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS