REC6-0512SRW/R10/A/CTRL/X1
MFR.Part #
REC6-0512SRW/R10/A/CTRL/X1
JLCPCB Part #
C7043864
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 10kV 12V 4.5V~9V 417mA 6W 82% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS