R24P12D/R8
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R24P12D/R8
JLCPCB Part #
C7036876
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
12V 1W 2 21.6V~26.4V 41mA 82% 8kV SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS