R09P15S/R8
Extended
MFR.Part #
R09P15S/R8
JLCPCB Part #
C5716364
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1 15V 1W 66mA 8.1V~9.9V 83% 8kV SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS