R1S-243.3/H
Extended
MFR.Part #
R1S-243.3/H
JLCPCB Part #
C6262174
Package
SMD-5P,12.8x10.7mm
Description
1 1W 21.6V~26.4V 3.3V 303mA 3kV 75% SMD-5P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS