R1D-243.3/H
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R1D-243.3/H
JLCPCB Part #
C6373268
Package
SMD-6P,15.2x10.7mm
Description
152mA 1W 2 21.6V~26.4V 3.3V 3kV 75% SMD-6P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS