R1S12-0512
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R1S12-0512
JLCPCB Part #
C6163391
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
1 12V 1W 1kV 4.5V~5.5V 80% 84mA SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS