R1S12-1512
MFR.Part #
R1S12-1512
JLCPCB Part #
C7271702
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
1 12V 13.5V~16.5V 1W 1kV 80% 84mA SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS