R1D12-0512
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R1D12-0512
JLCPCB Part #
C5854492
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
12V 1W 1kV 2 4.5V~5.5V 42mA 80% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS