R1D-123.3/P
MFR.Part #
R1D-123.3/P
JLCPCB Part #
C5715742
Package
SMD-6P,15.2x10.7mm
Description
10.8V~13.2V 152mA 1W 1kV 2 3.3V 75% SMD-6P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS