RAC20-15SK/W
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RAC20-15SK/W
Description
-40℃~+85℃ 1 1.333A 100kHz 1500uF 15V 23mm 27.4mm 52.5mm 86% ±2% - DC-DC Power Modules ROHS