RPMH12-1.5
Mechanical Assembly
MFR.Part #
RPMH12-1.5
Description
-40°C ~ 100°C (With Derating) 0.48" long x 0.48" wide x 0.15" high (12.2mm x 12.2mm x 3.8mm) 0.88 1 1.5A 12V 14V 25-BLGA Module 60V Adjustable output, telemetry ITE (Commercial) Non-Isolated PoL Module Surface Mount - Power Module/Power Supply ROHS