R15P15S/R8
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R15P15S/R8
JLCPCB Part #
C5854118
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1 13.5V~16.5V 15V 1W 66mA 83% 8kV SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS