RKZ-052005D
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RKZ-052005D
JLCPCB Part #
C7342963
Package
SIP,19.7x7.1mm
Description
-5V、20V 2 2W 3kV 4.5V~5.5V 50mA、200mA 86% SIP,19.7x7.1mm Isolated Power Modules ROHS