R05P15S/R8
Extended
MFR.Part #
R05P15S/R8
JLCPCB Part #
C7333916
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1 15V 1W 4.5V~5.5V 66mA 83% 8kV SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS