R15P15S/P
MFR.Part #
R15P15S/P
JLCPCB Part #
C7036002
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1 13.5V~16.5V 15V 66mA 80% SIP,19.7x9.8mm DC-DC Power Modules ROHS