R15P15D/P
MFR.Part #
R15P15D/P
JLCPCB Part #
C6373076
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
13.5V~16.5V 15V 1W 2 33mA 6.4kV 80% Short Circuit Protection SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS