REC5-483.3SRW/H6/A/SMD/CTRL
MFR.Part #
REC5-483.3SRW/H6/A/SMD/CTRL
JLCPCB Part #
C5867928
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 1A 3.3V 36V~72V 5W 6kV 77% SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS