R05P212D/P/R6.4
MFR.Part #
R05P212D/P/R6.4
JLCPCB Part #
C7036318
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
12V 2 2W 4.5V~5.5V 6.4kV 85mA 87% SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS