R05P09D/P/R6.4
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R05P09D/P/R6.4
JLCPCB Part #
C5853088
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1W 2 4.5V~5.5V 55mA 6.4kV 82% 9V SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS