RP03-11015DRAW
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RP03-11015DRAW
JLCPCB Part #
C5889688
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
100mA 15V 2 36V~160V 3W 3kV 85% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS