R05P209S/P/X2/R6.4
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R05P209S/P/X2/R6.4
Description
-40°C ~ 85°C 0.77" Length x 0.39" Width x 0.49" Height (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm) 1 2 W 222mA 4.5V 5.5V 6.4 kV 7-SIP Module, 4 Leads 87% 9V ITE (commercial), medical Isolation module SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS