REC3.5-1224SRW/R10/A/CTRL
Extended
MFR.Part #
REC3.5-1224SRW/R10/A/CTRL
JLCPCB Part #
C5722622
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 10kV 145mA 24V 3.5W 83% 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS