RMC65R280SN
Extended
Manufacturer
Reactor-Micro
MFR.Part #
RMC65R280SN
JLCPCB Part #
C2988254
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 15A 26nC@10V 280mΩ@10V 34W 4V 650V N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS