RMC70R650SN
Extended
Manufacturer
Reactor-Micro
MFR.Part #
RMC70R650SN
JLCPCB Part #
C2988265
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6pF 13.3nC@10V 32W 32pF 493pF 4V 650mΩ@10V 700V 7A N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS