KM1E470M0605
Extended
- Manufacturer
- ROQANG
- MFR.Part #
- KM1E470M0605
- JLCPCB Part #
- C42382317
- Package
- Plugin,D6.3xL5mm
- Description
- -40℃~+105℃ 25V 47uF 5mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS