RT1V100M0505
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RT1V100M0505
JLCPCB Part #
C280397
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 2000hrs@125℃ 20mA@120Hz 35V 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS