RVT1E221M0607
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVT1E221M0607
JLCPCB Part #
C2918361
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+105℃ 150mA@120Hz 2000hrs@105℃ 220uF 25V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS