RVT2A4R7M0505
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVT2A4R7M0505
JLCPCB Part #
C3151831
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 2000hrs@105℃ 23mA@122Hz 4.7uF 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS