VS12VUA1LAMTFTR
MFR.Part #
VS12VUA1LAMTFTR
JLCPCB Part #
C1977064
Package
SOD-128
Description
12V 14.7V 19.9V 2.5uA 30.2A@10/1000us 600W@10/1000us TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS