VS11VUA1LAMTFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
VS11VUA1LAMTFTR
JLCPCB Part #
C1977070
Package
SOD-128
Description
1 11V 13.5V 18.2V 33A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS