KTR03EZPF1202
MFR.Part #
KTR03EZPF1202
JLCPCB Part #
C2109890
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ 350V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS