UCR03EWPJSR047
MFR.Part #
UCR03EWPJSR047
JLCPCB Part #
C6902747
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 250mW 47mΩ Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS