LTR18EZPF9100
MFR.Part #
LTR18EZPF9100
JLCPCB Part #
C4296282
Description
-55℃~+155℃ 750mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS