UCR03EWPJSR036
MFR.Part #
UCR03EWPJSR036
JLCPCB Part #
C1699584
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 250mW 36mΩ Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS