UCR03EVPFSR062
MFR.Part #
UCR03EVPFSR062
JLCPCB Part #
C2080212
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 250mW 62mΩ Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS