ESR18EZPJ474
MFR.Part #
ESR18EZPJ474
JLCPCB Part #
C2107068
Description
-55℃~+155℃ 200V 470kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS