ESR18EZPF2612
MFR.Part #
ESR18EZPF2612
JLCPCB Part #
C2104006
Description
-55℃~+155℃ 200V 26.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS