UCR03EVPFLR820
MFR.Part #
UCR03EVPFLR820
JLCPCB Part #
C20110250
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 200mW 820mΩ Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS