MCR006YRTJ221
MFR.Part #
MCR006YRTJ221
JLCPCB Part #
C19396201
Description
-55℃~+125℃ 220Ω 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS