UCR03EVPFLR620
MFR.Part #
UCR03EVPFLR620
JLCPCB Part #
C6902741
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 200mW 620mΩ Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS