UCR006YVPFLR220
MFR.Part #
UCR006YVPFLR220
JLCPCB Part #
C4216737
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 100mW 220mΩ Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS